• O nas

W Strefie Medyka na pierwszym miejscu stawiamy zdrowie człowieka. Naszych Klientów od wielu lat wspieramy w codziennej profilaktyce zdrowotnej, w czasie choroby i podczas powrotu do dobrej formy. Stale poszerzamy swoją wiedzę i podnosimy kwalifikacje, aby możliwie jak najlepiej zadbać o Państwa potrzeby. Fachową obsługę łączymy z szybkością realizacji zamówień oraz atrakcyjną ofertą cenową. Nasz asortyment jest wynikiem analiz doświadczonego zespołu zakupowego, dzięki czemu każdy znajdzie u nas odpowiedź na własne potrzeby.

Oferta Strefy Medyka obejmuje wyroby i akcesoria medyczne, niezastąpione w monitorowaniu stanu zdrowia, łagodzeniu dolegliwości fizycznych, rehabilitacji, we wspieraniu właściwej diety i zdrowego trybu życia. Stale poszerzamy również kategorie związane z opieką nad dziećmi, higieną osobistą i urodą. W obecnych trudnych pandemicznych czasach staliśmy się także sprawdzonym źródłem przyjaznych dla użytkowników produktów i środków ochrony indywidualnej, takich jak maseczki medyczne, ochronne i filtrujące, rękawiczki diagnostyczne i preparaty dezynfekcyjne. 

Naszym klientom oferujemy wyłącznie produkty, posiadające wszystkie niezbędne atesty i spełniające normy, zarówno Polskie, jak i Unijne, decydujące o wysokiej jakości, skuteczności i bezpieczeństwie użytkowania. W tym celu współpracujemy wyłącznie z najlepszymi polskimi producentami medycznymi i sprawdzonymi zagranicznymi partnerami.

Równolegle do oferty dla gospodarstw domowych, realizujemy również kompleksowo zamówienia od firm i instytucji, na czele z placówkami służby zdrowia i opieki medycznej oraz gabinetami stomatologicznymi.

Jeżeli masz jakieś pytania lub potrzebujesz konkretnej porady, skontaktuj się z Nami. Nasz Dział Obsługi Klienta nie może się już doczekać i chętnie służy pomocą!