• Dostawa

Czas dostarczenia przesyłki

Czas dostawy trwa do 48h.

Maksymalny termin realizacji zamówienia wynosi 72 godziny.

Konsumentom przysługuje 30 dni na odstąpienie od umowy kupna-sprzedaży.

Śledzenie przesyłki

Po złożeniu zamówienia, produkty najpierw są kompletowane w magazynie, a potem transportowane do sortowni firmy kurierskiej.

Po opuszczeniu magazynu uruchomiona zostaje funkcja śledzenia przesyłki. W tym momencie otrzymasz od nas wiadomość e-mail z linkiem, dzięki któremu dowiesz się, gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka.

Powiadomienia wysyłane przez firmy kurierskie oraz śledzenie przesyłki.

Doręczona przesyłka jest uszkodzona

Bardzo nam przykro, że przesyłka dotarła uszkodzona – mamy jednak nadzieję, że z jej zawartością wszystko jest w porządku.

Jeśli potrzebujesz dokonać zwrotu, możesz skorzystać z dowolnego opakowania.

Dlaczego moje zamówienie zostało podzielone na kilka przesyłek?

Zależy nam, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie tak szybko, jak to tylko możliwe. Czasami zdarza się, że niektóre produkty są gotowe do wysyłki szybciej niż inne.

Najczęściej produkty Partnera wysyłane są bezpośrednio od Partnera, w związku z czym otrzymasz je w oddzielnej paczce.

Jeżeli zakupione produkty wyślemy w kilku przesyłkach, poinformujemy Ciebie o tym z wyprzedzeniem. Dla każdej z przesyłek otrzymasz potwierdzenie wysyłki wraz z linkiem do śledzenia paczki.

Dostawa kilku zamówień w jednej przesyłce

W niektórych przypadkach dostarczamy artykuły z kilku zamówień w jednej przesyłce – informujemy wtedy o takiej opcji drogą e-mailową w potwierdzeniu wysyłki.

Łączymy Twoje zamówienia, aby zapewnić jak najszybszą dostawę i jednocześnie być przyjaznym dla środowiska. Reszta pozostaje bez zmian.